
Складаний басейн Maldives Blue ненадувний потовщений 260х165х55 см 04701
11 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: 04701
Великий складаний прямокутний басейн призначений для розміщення як дітей, так і дорослих, надаючи вдосталь місця для сімейного відпочинку та розваг, й ідеально підходить як басейн на задньому дворі для дорослих.
Основні переваги:
Жорстка конструкція без надування — міцні стінки з посиленого поліпропілену + якісне покриття ПВХ. Неабияк стійкіше до проколів, і протікань, ніж звичайні надувні басейни. .
Посилене 4-шарове дно (ПВХ + сендвіч-сітка + ПВХ з композитним армуванням) — помітно жорсткіше, ніж у стандартних надувних басейнів.дає комфортніше ходити босоніж, менше ковзає, гарантує безпеку ваших дітей під час купання або ігор у цьому складаному басейні
Басейн обладнаний двома зливними отворами внизу та з боку для швидшого зливання води, запобігаючи її скупченню в басейні — ідеально підходить для обслуговування вашого переносного басейну та підтримання порядку на задньому дворі
Завдяки складаній конструкції не потрібно насос.
Басейн можна швидко встановити та скласти для зручного зберігання
Ідеальний складаний басейн, який адаптується до вашого простору. Попрощайтеся з громіздкими надувними басейнами.
Тип: Складаний басейн
Вікова категорія: для дітей і дорослих
Форма: прямокутний
Склад: ПВХ, поліпропілен, МДФ
Колір: багатобарвний
Розмір: 260х165х55 см
Корисний (внутрішній) розмір: 223 × 135 × 55 см
Об'єм: 2360 літра
Вага: 17.2 кг
Час встановлення і розбирання басейну: 5-10 хвилин
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 2360 л |
| Довжина | 260 см |
| Ширина | 165 см |
| Висота | 55 см |
| Вага | 17.2 кг |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Ненадувне |
- Ціна: 11 000 ₴









